Sepetinizde henüz ürün bulunmamaktadır!

Casual Avenue - SONA ERDİ
Casual Avenue

Casual Avenue, ülkemizde country tarzının ev tekstilinde ilk ve tek markası olarak gözlerini dünyaya açtı. İlham aldığı milyonlarca yaşam deneyimi sayesinde kısa zamanda kendi kimliğini oluşturan Casual Avenue’nun arkasında, basit detayların hayatı özel kıldığına inanan ve yaşamdaki heyecanlarını, tutkularını markaya yansıtan bir ekip yer alıyor.

Casual Avenue

En sevdiğimiz filmin unutamadığımız bir sahnesi ya da en sevdiğimiz kitabın altını çizdiğimiz cümleleri, evimizin duvarındaki tablo... Hayatta seçtiğimiz, sevdiğimiz her şey bizi yansıtır. Günün en kıymetli anlarını geçirdiğimiz evlerin hayatımızdaki yeri ve önemi tartışılmaz. Evimizde geçirdiğimiz en sıradan anlar bile küçük bir dokunuşla farklılık kazanır. Bir yaşam stili yaratma konusunda pek iddialı olan Casual Avenue, nevresim takımlarından dekoratif ürünlere, ev giyiminden çocuk ürünlerine kadar pek çok farklı kategoride ürün ile evlerin her köşesine yenilik getirmeyi arzuluyor.

Casual Avenue

Alışveriş sadece ürün satın almak değildir. Yeni bir deneyim, keşfetme heyecanı, yenilenmek ve yaratmaktır. Casual Avenue,koleksiyonundaki her ürün ile insanların yaşamlarına farklı bir dokunuş kazandırmayı amaçlar. Casual Avenue’nun ürünlerini tasarlarken üç önceliği vardır. Kaliteli hammadde, iyi işçilik ve kusursuz tasarım. Casual Avenue, seçtiğiniz bir ürünü kendi evinizde hayal ettiğiniz andan başlayarak size kendi dünyasının kapılarını açar. Ürünü tasarlarken hissettiği tutkunun yerini müşterinin mutluluğuna bırakması ilk önceliğidir. Ürününüz kapınıza geldiğinde hayal kırıklığı yaşamazsınız. Casual Avenue her zaman müşterisinin haklı olduğunu düşünür ve üretimden teslimat aşamasına kadar olan tüm süreçlerde müşteri mutluluğunu esas alır.

Filtrele/Sırala
    Perabulvarı