Pera Bulvarı Nedir?

Pera Bulvarı eve giden en keyifli yoldur. Pera Bulvarı birbirinden özel markaları ve şık tasarımları üyelerine özel avantajlarla sunan ayrıcalıklı bir alışveriş ortamıdır.

Hikayemiz

Herkes gibi bizim de bir hikayemiz var

Bu hikaye bir kişinin değil, farklı iş ve yaşam tecrübelerini sepetine koyup, her gün yeni bir heyecanla aynı hayalin peşinden yola koyulan ve Pera Bulvarı'nda buluşan bir ekibin hikayesi.

Ev ve lezzete dair her şey, bizim için bir tutkuydu. Şimdi ise, en kaliteli ürünleri, en uygun fiyata bulabileceğiniz Pera Bulvarı sizlerle ortak tutkumuz.

Çevremiz binlerce marka ve ürünle dolu. Ama evle ilgili herşeyde nicelikten çok nitelik önemli ! Evlerimiz bizim sığınağımız, yuvamız. Demir attığımız dingin koylar. Sevdiklerimizle paylaştığımız bu özel dünyada her şeyin en iyisini, en güzelini, en sağlıklısını istiyoruz doğal olarak. Zarafet, estetik, rahatlık, kalite, konfor ve fonksiyon evlerimizde aradığımız özellikler.

Hepimizin gelecekle ilgili tüm hayallerinde mutlu bir yuva var. Mutluluğun, aşkın ve keyiflerin en güzelini evimizde hayal ediyoruz. İşte biz size Pera Bulvarı olarak, o hayalinizdeki evi vaad ediyoruz. Bu yüzden, sizin için en iyi markaları ilk elden, en uygun fiyatlarla bulup, bu markaların en güzel ürünlerini tasarım ekibimizle birlikte seçiyoruz. Mutfağınız için sunduğumuz her bir ürünün, en yüksek standartlarda olması için titizlik gösteriyoruz. Elbette en sevdiğiniz şeflerin tariflerini sizler için almayı da unutmuyoruz.

İnanıyoruz ki Pera Bulvarı her gün, evinize giden en keyifli yol olacak... Sizden tek ricamiz, eve mutluluk götürmek için bize uğramanız.

Çünkü biz, en iyi markaların en güzel ürünlerini; kaliteyi, fonksiyonu, tasarımı, en avantajlı fiyatlarla sizlere sunmak için yola çıktık.

Bizim için bu yolda hiç mola yok ...

Durup dinlenmeden, her yeni güne bu tutku ve coşkuyla başlıyoruz... Evinizi mutlulukla, mutfağınızı lezzetle, yaşamınızı aşkla dolduracağız.

Logomuz

Logomuzdaki kırmızı aslanlarımız Asya felsefesinde çok önemli bir rolü olan "Chinese Guardion Lions" ı temsil ediyor. Batıda "foo dogs" olarak da bilinen bu figürler Çin'de başlayan ve sonrasında tüm Asya'ya yayılan inanışa göre kapısında bulundukları evlere bereket, huzur ve mutluluk getirir ve tüm kötülükleri dışarıda tutar. Mimariden sanata dünyanın en eski başyapıtlarını barındıran Asya'da bugün halen tüm tapınakların, devlet binalarının ve pek çok evin girişinde bu aslanları görebilirsiniz. Çok sevdiğimiz logomuzun girdiği tüm evlere de aynı şekilde bereket ve mutluluk getirmesini umuyoruz.

Yukarı Çık