Sepetinizde henüz ürün bulunmamaktadır!

Basında Pera Bulvarı

Yarım milyon kişi ev dekore ederken Pera’ya bakacak

Perabulvarı

Ev dekorasyonu, mobilya ve gurme lezzetleri aynı çatı altında buluşturan, yüzlerce ürünü yüzde 70’e varan indirimlerle sunan Perabulvari’nın üye sayısı WestWing’den gelen yeni üyelerle 450 bini aştı.

2 Ekim 2012

Kendi markasını yaratacak

Perabulvarı

Perabulvari.com'un kurucularından Emre Kızıl ile bu yaz Alaçatı'da yolları kesişen Jason Graham, ekibe 4 ay önce katıldığını ve yıl sonu gelmeden tüketiciyle buluşturmayı hedefledikleri 'PeraBulvarı' markalı tekstil ürünleri konusunda bir hayli heyecanlı olduğunu söyledi.

2 Ekim 2012

Küçük işletmeler için iyi fırsatlar sunuyoruz

Perabulvarı

İnternet üzerinden alışveriş özellikle çalışan kadınlar için gittikçe daha çok cazip hale geliyor.

2 Ekim 2012

Pera Bulvarı’yla geri dönüş yaptı

Perabulvarı

Ağustos ayında Türkiye’deki operasyonlarını kapatan Almanya merkezli Rocket Internet’in bünyesindeki e-ticaret sitesi Westwing Türkiye ile yaklaşık 6 ay önce faaliyetlerine başlayan Pera Bulvarı anlaşma yaptı.

2 Ekim 2012

Kişiye özel çevre

Perabulvarı

Şimdi yaşam alanlarını dekore etmek çok daha kolay. Son yıllarda, teknolojinin de desteği ile dekoratif ürünlere ulaşmanın kolaylaştığı ve yeni nesil tasarımcıların kendilerini gösterebileceği daha demokratik bir platform oluştu.

Mayıs 2012

ABD'li tasarımcı Jason Graham'dan yaza merhaba

Perabulvarı

ABD'li ünlü tasarımcı Jason Graham, son zamanlarda dekorasyon ve gurme alanında kalitesi ve şaşırtıcı fiyatları ile en dikkat çeken private shopping sitesi PERABULVARI.COM ekibine katıldı.

Mayıs 2012

Tasarım dünyası buluştu

Perabulvarı

Ev, dekorasyon ve tasarıma dair ürünleri bir araya toplayan PERABULVARI.COM isimli internet sitesi, ekibine dünyaca ünlü ABD'li tasarımcı Jason Graham'ı ekledi.

Mayıs 2012

PERABULVARI.COM'dan yaza merhaba partisi

Perabulvarı

ABD'li ünlü tasarımcı Jason Graham, private shopping sitesi PERABULVARI.COM ekibine katıldı.

Mayıs 2012

Alaçatı'nın zebralı yastıkları internette

Perabulvarı

Perabulvari. com ünlü marka ve tasarımcıların dekorasyon ve mutfak ürünlerinin satıldığı bir alışveriş sitesi. Sitede artık, Alaçatı'daki Red Horse mağazası ile tanınan ve beldede 'Jason abi' olarak bilinen Jason Graham'in tasarımları da satılıyor.

27 Mayıs 2012

Kalite "Bulvar"a çıktı

Perabulvarı

Dünyaca ünlü markaların ve tasarımcıların ürünlerini uygun fiyatla tüketiciye ulaştırmayı hedefleyen perabulvari. com bu ürünlerin kullanıldığı dekorasyon önerileri ve yemek tarifleriyle de dikkat çekiyor.

24 Mayıs 2012

Efsanevi lezzetlere bayılacaksınız!

Perabulvarı

Mobilya, dekorasyon ve tasarıma pekçok ürünü ve gurme lezzetleri aynı çatı altında tüketiciye ulaştıran perabulvari. com ünlü şeflerin harika tarifleri ile dünya lezzetlerini mutfağınıza taşıyor.

Mayıs 2012

Patchwork fısatı!

Perabulvarı

Son yılların hem stili hem de geri dönüşüm felsefesine uygunluğu ile en gözde dekorasyon ürünlerini vintage ve patchwork halılar oluşturuyor.

Mayıs 2012

Keşfedilmemiş diyarlara doğru....

Perabulvarı

Mobilya, dekorasyon ve tasarıma dair evinizi ilgilendiren pekçok ürünü ve gurme lezzetleri aynı çatı altında tüketiciye ulaştıran perabulvari.com ünlü şeflerin harika tarifleri ile dünya lezzetlerini mutfağınıza taşıyor.

Mayıs 2012

Emre Kızıl Sky Türk 360 röportajı

Perabulvarı

İyi yaşam standartlarını ulaşılabilir kılan Pera Bulvarı'nın ortaya çıkış öyküsünü kurucularından Emre Kızıl anlatıyor.

27 Nisan 2012

İnternette farklı, keyifli bir dekorasyon ve gurme sitesi: Perabulvari.com

Perabulvarı

Ev, dekorasyon ve tasarıma dair pek çok ürünü ve gurme lezzetleri aynı çatı altında buluşturan perabulvari.com Ocak 2012’de faaliyete başladı. Ev ve lezzete dair her şeyi ortak tutkuları olarak gören bir ekibin kuruluşunda rol oynadığı perabulvari.com, “en kaliteli ürünleri, en uygun fiyata sunma” mottosu ile tüketicilerin karşısına çıktı.

16 Nisan 2012

Top 10 List of Miss A...

Perabulvarı

Dekorasyonla ilgili her türlü detayla ulaşabileceğiniz, mutfak eşyasından sanat eserine kadar yüzlerce ürünü çok avantajlı fiyatlarla alabileceğiniz bir web sitesi. Aynı zamanda ev hayatıyla ilgili pek çok ipucunun bulunduğu bu yaşam sitesi size değişik yemek tariflerinden, tabla asma sanatına, nasıl halı seçmeniz gerektiğinden sofra kurma tüyolarına kadar her türlü detaylı bilgiyi de sunuyor.

Nisan 2012

Dekorasyon ile yemek aynı sitede...

Perabulvarı

Perabulvari.com’da dekorasyon ve lezzeti bir araya getiren Emre Kızıl, sadece eşini değil dekorasyona ve özel lezzetlere meraklı birçok kişiyi alışveriş merkezlerinde mağaza mağaza dolaşıp zaman kaybetmekten kurtaracağa benziyor.

07 Nisan 2012

E.ticaret'te yeni ve heyecan verici bir dikey site: Perabulvari.com

Perabulvarı

E-ticaret’te yeni ve heyecan verici bir dikey site: Perabulvari.com. Siteye ilk girildiğinde ana sayfadaki büyük fotoğraflar ve ürünlerin orijinalliği büyük bir merak yaratıyor. Üyeler, siteye giriş yaptıktan sonra ev, dekorasyon ve gurme ile ilgili detaylı bilgi ve büyük görsellerin yanı sıra farklı markalardan ve kategorilerden aldıkları ürünleri tek sepette birleştirebiliyorlar.

Nisan 2012

Ortak tutkuların buluştuğu adres: Perabulvari.com

Perabulvarı

Online alışverişin heyecan uyandıran isimlerinden Perabulvari.com, mobilya, dekorasyon ve tasarıma dair evinizi ilgilendiren pek çok ürünü ve gurme lezzetleri aynı çatı altında buluşturuyor.

Nisan 2012

Dekorasyon ile lezzeti buluşturan site

Perabulvarı

Hem ev dekorasyonu hem de lezzet kategorisiyle gurme gıda ürünlerini bir arada sunuyor Perabulvari.com. Sitenin kurucuları, bu durumun kendilerini hem kadın hem de erkek müşterilere yakın kıldığını söylüyor.

Nisan 2012

Gamze Cizreli'nin köşesinden...

Perabulvarı

Perabulvarı, ev dekorasyonu, tasarım ve gurme yiyecekler satan online bir alışveriş sitesi. Markalar çok çeşitli, fiyatlar mağaza fiyatlarının çok altında. Yeni trend olan patchwork halılardan, Hiref tasarımlarına, güzel paspaslardan, Durance Mumlara, bıçak setlerinden, bahçe mobilyalarına her şey çok uygun fiyatlarla…

25 Mart 2012

Dekorasyon ve gastronomi bulvarı...

Perabulvarı

Yalnızca dekorasyon ve gurme ürünleri üzerine çalışan bir alışveriş sitesi Perabulvari.com. Elektronik posta adresinizi vererek üye oluyorsunuz, her gün yüzde 50’ye varan indirimli ürün kampanyaları size haber veriliyor. Dekorasyon bölümünde seçebileceğiniz ürünler arasında halıdan tencereye, havludan koltuk takımına kadar her şey var. Gurme bölümündeyse Kars gravyerinden trüf sosuna kadar geniş bir ürün yelpazesinden seçim yapabiliyorsunuz.

17 Mart 2012

Perabulvari.com yayında...

Perabulvarı

Ev, dekorasyon ve tasarıma dair pek çok ürünü ve çeşitli yiyecek maddelerini aynı çatı altında buluşturan Perabulvari.com, beta sürümü ile Ocak ayında faaliyete başladı. Perabulvari.com’un bir de ilham bölümü var. Derginin bu ayki özel konuğu ise Caroline Koç. Haremlique ve Selamlique markalarının yaratıcısı Caroline Koç’un dekorasyon ile ilgili ipuçlarını www.perabulvari.com/perablog adresinde bulmak mümkün.

Mart 2012

Evinize giden en keyifli yol: Perabulvari.com

Perabulvarı

Mobilya, dekorasyon ve tasarıma dair evinizi ilgilendiren pek çok ürünü ve gurme lezzetleri aynı çatı altında tüketiciye ulaştıran Perabulvari.com, beta sürümüyle private shopping sektörüne hızlı bir giriş yaptı. Ev ve lezzete dair her şeyi adeta bir tutku olarak gören bir ekibin buluşmasıyla yola koyulan web sitesi, en kaliteli ürünleri, en avantajlı fiyatlara sunmayı hedefliyor.

Mart 2012

Carolin Koç'un dekorasyon tercihleri

Perabulvarı

Haremlique & Selamlique markalarının sahibi Carolin Koç, en çok gittiği adreslerden en beğendiği markalara kadar özel tercihlerini anlatıyor.

07 Mart 2012

Eve ve lezzete dair herşey...

Perabulvarı

Şimdi son trend ev eşyası alanında... Bu alana ev eşyası ve gurme alanında giren yeni sitenin ismi Perabulvari.com. Sitede Burhan Doğançay, Adnan Turani, Ferruh Başağa gibi isimlerin orijinal imzalı ressam gravürlerinin dahi uygun fiyatlarla tüketicinin karşısına çıkması şaşırtıyor insanı.

26 Şubat 2012

Şelale Kadak'ın köşesinden...

Perabulvarı

“Eve giden en keyifli yol!” sloganıyla çıkış yapan site, özel markaları ve şık tasarımları, üyelerine özel avantajlarla sunan bir alışveriş ortamı. Fon yatırımcısı Emre Kızıl’ın kurduğu sitede Burhan Doğançay, Adnan Turani, Ferruh Başağa gibi sanatçıların orijinal imzalı gravürlerini bile uygun fiyatlarla bulmak mümkün.

22 Şubat 2012
Perabulvarı

Pera Bulvarı'nda alışverişe devam edebilmek için lütfen aşağıdaki Kişisel Verilerin İşlenmesi Hakkında Aydınlatma ve Rıza Metni'ni okuyup onaylayın:

Kullanıcı Sözleşmesi
Gizlilik Sözleşmesi
Kişisel Verilerin İşlenmesi Hakkında Aydınlatma ve Rıza Metni
KİŞİSEL VERİLERİN İŞLENMESİNE İLİŞKİN AYDINLATMA VE RIZA METNİ

1.Aydınlatma Metni’nin Amacı ve Şirketimizin Veri Sorumlusu Konumu:
Şirketimiz Red Grup Elektronik Hizmetler Ticaret A.Ş. (“Pera Bulvarı” ve / veya “Şirket”), müşterilere ilişkin kişisel veriler bakımından 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu(“Kanun”) kapsamında “veri sorumlusu” sıfatına sahip olup işbu Aydınlatma ve Rıza Metni ile söz konusu Kanun uyarınca müşterilerin Pera Bulvarı tarafından gerçekleştirilen kişisel veri işleme faaliyetleri hakkında aydınlatılması ve aşağıda 3.maddede belirtilen durumlar için açık rızalarının temini hedeflenmektedir.

2.Müşterilere Ait Kişisel Verilerin İşlenme Amacı:
Müşterilere ait kişisel veriler, Pera Bulvarı tarafından sunulan ürün ve hizmetlerden ilgili kişileri faydalandırmak için gerekli çalışmaların iş birimleri tarafından yapılması ve ilgili iş süreçlerinin yürütülmesi, Pera Bulvarı tarafından yürütülen ticari faaliyetlerin gerçekleştirilmesi için ilgili iş birimleri tarafından gerekli çalışmaların yapılması ve buna bağlı iş süreçlerinin yürütülmesi, Pera Bulvarı’nın ticari ve / veya iş stratejilerinin planlanması ve icrası, Pera Bulvarı’nın ve Pera Bulvarı ile iş ilişkisi içerisinde olan ilgili kişilerin hukuki, teknik ve ticari - iş güvenliğinin temini ile Pera Bulvarı’nın sunduğu ürün ve hizmetlerin ilgili kişilerin beğeni, kullanım alışkanlıkları ve ihtiyaçlarına göre özelleştirilerek ilgili kişilere önerilmesi ve tanıtılması için gerekli olan aktivitelerin planlanması ve icrası da dahil olmak üzere Kanun’un 5.ve 6.maddelerinde belirtilen kişisel veri işleme şartları ve amaçları çerçevesinde işlenmektedir.Pera Bulvarı tarafından kişisel verilerin işlenmesine ilişkin detaylı bilgilere 'https://www.perabulvari.com/' adresinde yer alan Pera Bulvarı Tarafından 6698 sayılı Kanun Kapsamında Kişisel Verilerin İşlenmesi ve Korunmasına ilişkin Politika’dan ulaşılabilecektir.

3.Müşterilerin Açık Rızası Doğrultusunda İşlenecek Kişisel Veriler ve İşleme Amaçları:
Kanun’un 5 / 2 ile 6 / 3 maddesinde yer alan kişisel veri işleme şartlarının karşılanamadığı aşağıdaki durumlar için Pera Bulvarı tarafından kişisel verilerin işlenebilmesi için müşterilerin açık rızasının alınması gerekmektedir. Bu kapsamda müşterilerin kişisel verileri; müşterilere yönelik kampanyaların oluşturulması, çapraz satış yapılması, hedef kitle belirlenmesi, Müşteri hareketlerinin takip edilerek kullanıcı deneyimini arttırıcı faaliyetlerin yürütülmesi ve Pera Bulvarı’na ait internet sitesi ile mobil uygulamanın işleyişinin geliştirilmesi ve Müşteri ihtiyaçlarına göre kişiselleştirilmesi, doğrudan ve doğrudan olmayan pazarlama, kişiye özel pazarlama ve yeniden pazarlama faaliyetlerinin yürütülmesi, kişiye özel segmentasyon, hedefleme, analiz ve şirket içi raporlama faaliyetlerinin yürütülmesi, pazar araştırmaları, müşteri memnuniyeti aktivitelerinin planlanması ve icrası ile müşteri ilişkileri yönetimi süreçlerinin planlanması ve icrası amaçlarıyla dahil olmak üzere Pera Bulvarı’nın ürün ve / veya hizmetlerinin satış ve pazarlama süreçlerinin planlanması ve icrası, Pera Bulvarı’nın sunduğu ürün ve/ veya hizmetlere bağlılık oluşturulması ve/ veya arttırılması süreçlerinin planlanması ve icrası kapsamında Müşteri’nin vereceği onayı doğrultusunda işlenebilecek ve işbu Aydınlatma ve Rıza Metni’nde belirtilen taraflarla paylaşılabilecektir.

4.Müşterilere Ait Kişisel Verilerin Aktarımı:
Müşterilere ait kişisel veriler, Pera Bulvarı tarafından sunulan ürün ve hizmetlerden ilgili kişileri faydalandırmak için gerekli çalışmaların iş birimleri tarafından yapılması ve ilgili iş süreçlerinin yürütülmesi, Pera Bulvarı tarafından yürütülen ticari faaliyetlerin gerçekleştirilmesi için ilgili iş birimleri tarafından gerekli çalışmaların yapılması ve buna bağlı iş süreçlerinin yürütülmesi, Pera Bulvarı’nın ticari ve / veya iş stratejilerinin planlanması ve icrası, Pera Bulvarı’nın ve Pera Bulvarı ile iş ilişkisi içerisinde olan ilgili kişilerin hukuki, teknik ve ticari-iş güvenliğinin temini ile Pera Bulvarı’nın sunduğu ürün ve hizmetlerin ilgili kişilerin beğeni, kullanım alışkanlıkları ve ihtiyaçlarına göre özelleştirilerek ilgili kişilere önerilmesi ve tanıtılması için gerekli olan aktivitelerin planlanması ve icrası da dahil olmak üzere Kanun’un 8.ve 9.maddelerinde belirtilen kişisel veri işleme şartları ve amaçları çerçevesinde Şirket yetkilileri, iştiraklerimiz, iş ortaklarımız, tedarikçilerimiz, kanunen yetkili kamu kurum ve kuruluşları ile özel kurumlar ile paylaşılabilecektir.

5.Kişisel Verilerin Toplanma Yöntemi ve Hukuki Sebebi:
Kişisel veriler, müşterilerden elektronik ortamda toplanmaktadır.Yukarıda belirtilen hukuki sebeplerle toplanan kişisel veriler Kanun’un 5.ve 6.maddelerinde ve bu Aydınlatma ve Rıza Metni’nde belirtilen amaçlarla işlenebilmekte ve aktarılabilmektedir.

6.Kişisel Veri Sahibi Olarak Müşterilerin Hakları:
Kanun’un 11.maddesi uyarınca veri sahipleri; (i)kendileri ile ilgili kişisel veri işlenip işlenmediğini öğrenme, (ii)kişisel verileri işlenmişse buna ilişkin bilgi talep etme, (iii)kişisel verilerin işlenme amacını ve bunların amacına uygun kullanılıp kullanılmadığını öğrenme, (iv) yurt içinde veya yurt dışında kişisel verilerin aktarıldığı üçüncü kişileri bilme, (v)kişisel verilerin eksik veya yanlış işlenmiş olması hâlinde bunların düzeltilmesini isteme ve bu kapsamda yapılan işlemin kişisel verilerin aktarıldığı üçüncü kişilere bildirilmesini isteme, (vi) Kanun ve ilgili diğer kanun hükümlerine uygun olarak işlenmiş olmasına rağmen, işlenmesini gerektiren sebeplerin ortadan kalkması hâlinde kişisel verilerin silinmesini veya yok edilmesini isteme ve bu kapsamda yapılan işlemin kişisel verilerin aktarıldığı üçüncü kişilere bildirilmesini isteme, (vii)işlenen verilerin münhasıran otomatik sistemler vasıtasıyla analiz edilmesi suretiyle kişinin kendisi aleyhine bir sonucun ortaya çıkmasına itiraz etme ve(viii) kişisel verilerin kanuna aykırı olarak işlenmesi sebebiyle zarara uğraması hâlinde zararın giderilmesini talep etme haklarına sahiptir. Söz konusu hakların kullanımına ilişkin talepler, kişisel veri sahipleri tarafından https://www.perabulvari.com adresinde yer alan Pera Bulvarı Tarafından 6698 sayılı Kanun Kapsamında Kişisel Verilerin İşlenmesi ve Korunmasına ilişkin Politika’da belirtilen yöntemlerle iletilebilecektir. Pera Bulvarı, söz konusu talepleri değerlendirerek 30 gün içerisinde sonuçlandıracaktır. Pera Bulvarı’nın taleplere ilişkin olarak Kişisel Verileri Koruma Kurulu tarafından belirlenen (varsa) ücret tarifesi üzerinden ücret talep etme hakkı saklıdır.